Zdobywanie klientów ubezpieczeniowych przez agentów Prudential (Kowalik Codzienny 012) | marcinkowalik.online

Zdobywanie klientów ubezpieczeniowych przez agentów Prudential (Kowalik Codzienny 012)

Drogi agencie ubezpieczeniowy Prudential, jeżeli chcesz, tak jak ja teraz, docierać do właściwych osób, pracujących we właściwym zawodzie, poprzez Facebooka i pozyskiwać ich jako klientów ubezpieczeniowych, jeżeli chcesz otrzymać 50 sposobów właśnie na pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych, to mam do Ciebie uprzejmą prośbę – dodaj komentarz pod tym filmem.

Skomentuj klientom, w jakich zawodach najchętniej pomagasz, czyli w jakich zawodach pracują klienci, którym najchętniej pomagasz ze swoją wiedzą ubezpieczeniową. Czekam na komentarze i jak tylko komentarz wyląduje pod filmem, to Ci od razu automatycznie wysyłam te wszystkie materiały i porady.

 

Miłego dnia, cześć.

Komentarze

Przez kilka lat pracowałem w agencji performance marketingu Zieltraffic, współpracując z największymi bankami i ubezpieczycielami Direct w Polsce. W przeszłości miałem przyjemność wygłosić kilkadziesiąt wykładów podczas konferencji profesjonalistów marketingu internetowego. Wtedy też wykładałem SEM na Uczelni Łazarskiego. Wspierałem pomysłami marketingowymi kilku zaprzyjaźnionych muzyków czy też parę restauracji. Moją pasją jest też rynek biletów na koncerty oraz marketing samych koncertów. Obecnie rozwijam polski biznes globalnego lidera porad życiowych adviqo.