Google AdWords i dystrybutorzy biletów na koncerty | marcinkowalik.online

Google AdWords i dystrybutorzy biletów na koncerty

Marketing dla … dystrybutorów biletów na koncerty

W branżowym miesięczniku SEM Specialist opublikowano mój tekst pod tytułem “Kup Pan Bilet!”, który jest krótką analizą stanu kampanii marketingu w wyszukiwarkach, prowadzonego przez dystrybutorów biletów na koncerty.

Pozostałe konkretne porady odnośnie marketingu dla organizatorów koncertów znajdziesz tutaj.

SEM Specialist - Marketing w Google AdWords dla dystrybutorów bilety na koncerty - Marcin KowalikPorównanie: jak Eventim i inni robią SEM

SEM Specialist jest cyklicznym magazynem w postaci cyfrowej, pisanym przez praktyków i pasjonatów marketingu w wyszukiwarkach i do nich skierowanym.

Autorzy co miesiąc opisują ciekawe case studies z zakresu SEM i SEO w kontekście różnych branż.

Tym razem, postarałem się krótko zobrazować dobre praktyki i błędy pojawiające się w kampaniach Google AdWords realizowanych przez takie podmioty jak Eventim, abilet, Viagogo czy LivingSocial.

 

Zapraszam do lektury artykułu.

 

Komentarze

Przez kilka lat pracowałem w agencji performance marketingu Zieltraffic, współpracując z największymi bankami i ubezpieczycielami Direct w Polsce. W przeszłości miałem przyjemność wygłosić kilkadziesiąt wykładów podczas konferencji profesjonalistów marketingu internetowego. Wtedy też wykładałem SEM na Uczelni Łazarskiego. Wspierałem pomysłami marketingowymi kilku zaprzyjaźnionych muzyków czy też parę restauracji. Moją pasją jest też rynek biletów na koncerty oraz marketing samych koncertów. Obecnie rozwijam polski biznes globalnego lidera porad życiowych adviqo.

-->