Jak agent ubezpieczeniowy może zarobić 100 zł w 5 minut? | marcinkowalik.online

Jak agent ubezpieczeniowy może zarobić 100 zł w 5 minut?

Drogi Profesjonalny Agencie Ubezpieczeniowy

Zapisz się do bezpłatnego newslettera MARKETING DLA AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO.

W tym tekście zebrałem parę cytatów o tym ile zarabia (lub może zarabiać) agent ubezpieczeniowy. Już wiemy że jest to ciężka praca, która często daje owoce dopiero po dłuższym czasie, a pozyskiwanie nowych klientów jest jednym z najtrudniejszych jej etapów.

Dziś zdradzę Ci tajemnicę, jak będąc agentem ubezpieczeniowym możesz zarobić 100 zł w 5 minut. Dodatkowo, będziesz promowany jako rzetelny, profesjonalny agent ubezpieczeniowy, znający się na swoim fachu.
Nikt jak na razie nie wie o tym sposobie poza Tobą. Propozycja jest ograniczona w czasie. Tylko subskrybenci newslettera “Marketing dla Agenta Ubezpieczeniowego” się o niej dowiedzą. Propozycja nie była dotychczas opublikowana na żadnej innej stronie internetowej.

Jak zarobić 100 zł w 5 minut będąc agentem ubezpieczeniowym?

Serwis ubezpieczeniapoludzku.pl ma na celu przybliżenie w ludzki sposób produktów ubezpieczeniowych klientom docelowym, czyli osobom zainteresowanym zakupem ubezpieczenia.

Tam może znaleźć się tekst od Ciebie i o Tobie. Kto lepiej zna się na ubezpieczeniach i ma lepsze doświadczenie jak nie właśnie Ty? Napisz tekst skierowany właśnie do potencjalnych nabywców ubezpieczeń.
Proponuję Ci:

100 zł dla Ciebie za 5 minut Twojego czasu – dokładnie za tekst w którym piszesz jakie oferujesz ubezpieczenia i opiszesz temat dotyczący ubezpieczeń który podeślę Ci mailem (około 1600 słów).

Twój tekst, wraz ze zdjęciem oraz imieniem, nazwiskiem i linkiem do Ciebie pojawi się na stronie ubezpieczeniapoludzku.pl
Zainteresowany?
Wyślij mi email:
√ na marcin ( małpa) marketingdla (kropka) pl
√ z tematem „100 zł w 5 minut”
√ Ja wyślę Ci przelew z góry

Przykład znajdziesz tutaj.

Przykład promowania agenta ubezpieczeniowego poprzez teksty na ubezpieczeniapoludzku.pl

Proste?
Czekam na wiadomość od Ciebie. Liczba przyjętych agentów jest ograniczona, więc radzę zgłosić się już teraz.

Komentarze

Przez kilka lat pracowałem w agencji performance marketingu Zieltraffic, współpracując z największymi bankami i ubezpieczycielami Direct w Polsce. W przeszłości miałem przyjemność wygłosić kilkadziesiąt wykładów podczas konferencji profesjonalistów marketingu internetowego. Wtedy też wykładałem SEM na Uczelni Łazarskiego. Wspierałem pomysłami marketingowymi kilku zaprzyjaźnionych muzyków czy też parę restauracji. Moją pasją jest też rynek biletów na koncerty oraz marketing samych koncertów. Obecnie rozwijam polski biznes globalnego lidera porad życiowych adviqo.